top of page

Klub ONE CLUB by EGYM & trening EMS

Lublin, Turystyczna 45A ( budynek Stokrotki)

FE6279C3-4919-4CA9-BC0F-BCA37C4079B3.jpeg

Trening ONE CLUB by EGYM

Dwa kluby w cenie jednego karnetu.

Optymalny czas trwania kompletnego zestawu treningu ONE CLUB by Egym to 42 minuty, po którym organizm nadal „trenuje”, co sprawia, że użytkownik szybciej chudnie.

Użytkownik nie musi dopasowywać ustawień, bo sprzęt z pomocą opaski lub karty chipowej automatycznie dostosowuje wszystkie parametry, takie jak wysokość siedzisk, wałków czy opór. Trening jest przez to bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze.

Trening gwarantuje satysfakcję. Wystarczy 2-3 reningi w tygodniu po 42 minuty by osiągnąć zamierzony cel.

W klubach One Club nie znajdziesz żadnych hantli czy odważników. Obciążenie jest ustawiane elektronicznie, z dokładnością do 1 kilograma, a wykonywane regularnie testy siły dostosowywują poziom trudności i niwelują ryzyko kontuzji.

Trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych oraz zastosowaniu treningów izokinetycznych. Zróżnicowany jest również czas wykonywania ćwiczeń i przerw między nimi, 

Użytkownicy systemu są pod stałą opieką trenera/fizjoterapeuty, który na bieżąco monitoruje przebieg treningu i efekty oraz motywuje do regularnych treningów.

Wraz z określeniem celów treningowych i poziomu zaawansowania klubowicze mają różne plany treningowe takie jak: „Odchudzanie”, „Ogólnorozwojowy”, „Atletyczny”, „Budowanie masy mięśniowej”, „Rehabilitacja” czy też  jako rekonwalescencja i wzmocnienie odporności - „Immunity Bost”.

Multimedialne konsole maszyn zamieniają trening w nielada zabawę. W trakcie treningu zwiedzisz nieznane miejsca na ziemi, obejrzysz Netflixa czy Youtuba, ułożysz pasjansa czy sudoku, zagrasz w szachy. Nim się obejrzysz - wykonasz optymalny trening, a jego wyniki obejrzysz w swojej aplikacji „EGYM fitness” dostępnej w Google Play i App Store.

Untitled

Trening EMS

Trening EMS w ONE CLUB na Turystycznej

Popracować nad sylwetką, zgubić parę kilogramów, zwiększyć siłę fizyczną, pozbyć się tkanki tłuszczowej, ujędrnić ciało....?!
Jaki rodzaj treningu wybrać? Treningi EMS  czy treningi na obwodzie siłowo-wytrzymałościowym EGYM i milon?!
Podczas tradycyjnych treningów siłowych mózg wysyła impulsy bioelektryczne, które powodują kurczenie się poszczególnych mięśni. Jednak nie wszystkie mięśnie posiadają odpowiednio rozwinięte receptory. Aktywowanie takich mięśni nie jest łatwe i nie jesteśmy w stanie trenować z pełną siłą, nawet jeśli tego bardzo chcemy.
Trening EMS dzięki elektrycznym impulsom o niskiej sile - bezpośrednio stymuluje mięśnie głębokie, zwodząc tym samym naturalne reakcje naszego ciała i angażując do treningu niemal 100% naszej muskulatury 
Dlatego uzupełnienie Treningu EMS treningami siłowo-wytrzymałościowymi  jest wyjątkową formułą tygodniowej aktywności dającej wymierne korzyści przy minimalnym czasie.
W naszych klubach możemy osiągnąć „więcej za mniej”, łącząc aktywność obwodowych treningów krztałtujących siłę i wytrzymałość z treningami elektrostymulacji EMS.

Poznaj klub ONE CLUB by Egym & Trening EMS Turystyczna 48a: Obiekty
Untitled

Masaże fizjoterapeutyczne

ONE CLUB to miejsce, które służy relaksowi oraz odnowie fizycznej i psychicznej. Wpisujemy się w coraz popularniejsze podejście do dbałości o ciało nie dla samych efektów wizualnych, ale przede wszystkim dla zdrowia i sprawności.

Istota oferty klubu polega na maksymalnym zindywidualizowaniu i skróceniu procesu treningowego oraz sprzęgnięciu go z nowoczesną technologią, a co za tym idzie umożliwieniu efektywnego ćwiczenia zarówno osobom wysportowanym, jak i nieprzepadającym za ruchem, klientom z problemami zdrowotnymi, nadwagą czy chcącym po prostu poprawić kondycję. Chcemy zarazić ich stylem życia, którego celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię ciała i umysłu.

Stąd w ofercie ONE CLUB znalazły się również masaże FIZJOTERAEUTYCZNE.


Untitled

Zdrowy kręgosłup

Innowacyjna Metoda Elongacji w klubach ONE CLUB - unikalnym sposobem zadbania o kręgosłup.
Ćwiczenia na elongatorach szczególnie polecamy dla osób o siedzącym trybie pracy zarówno w profilaktyce, jak też leczeniu dolegliwości kręgosłupa. Prostota i efektywność ćwiczeń na elongatorach w połączeniu z treningiem obwodowym i treniniem EMS zapewniają szybki i długotrwały efekt.Regularnie wykonywane rozluźniają mięśnie przykręgosłupowe, odciążają i poprawiają funkcję krążków międzykręgowych oraz ruchomość całego kręgosłupa.Ćwiczenia elongacyjne wykonane przed treningiem obwodowym przygotują zmęczony kręgosłup do ćwiczeń, zwłaszcza po całym dniu pracy.Taka profilaktyka zdrowotna wzmacnia nasz “gorset mięśniowy”, wpływa na zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz zwiększa stabilizację ciała. Już na pierwszej konsultacji w dowolnym naszym klubie trenerzy i fizjoterapeuci zaproponują i dostosują rodzaj i przebieg treningu elongacyjnego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Poznaj klub ONE CLUB by Egym & Trening EMS Turystyczna 48a: Obiekty
8A9D4BA5-A4F9-4EA5-8CC8-4DFD703EF91C.jpeg

cellRESET -program przemiany metabolicznej

Poznaj klub ONE CLUB by Egym & Trening EMS Turystyczna 48a: Obiekty

Poznaj nasze maszyny

Untitled

LEG EXTENSION

Untitled

CHEST PRESS

Untitled

SEATED ROW

Untitled

INTEGRITY BIKE

Untitled

LEG CURL

Untitled

ABDOMINAL CRUNCH

Untitled

BACK EXTENSION

Untitled

CROSSWALKER

Poznaj klub ONE CLUB by Egym & Trening EMS Turystyczna 48a: Obiekty
bottom of page